XT2XD4150YFF000XXX ABB Control Industrial Automation Components
Part#:XT2XD4150YFF000XXX
Manufacturer:ABB Control
Category:Industrial Automation Components
Product Lifecycle:Active
Product description
Circuit breaker, XT2, 4 pole, 150 A, Ekip G Touch LSIG trip, 600 VAC, UL 489
Product condition
New Factory Sealed
Similar products from: ABB Control Industrial Automation Components
Manufacturer warranty
XT2XD4150YFF000XXX ABB Control
Get a quick Quote!
Request a quote, and we will send you price and availability within minutes.